SILIKAL

Silikal… již více než 60 let                     

  Již několik desetiletí pracuje firma Silikal pro Vás: Na základě firemních zkušeností v oboru podlah se před více než 60 lety rozhodli pro vývoj a výrobu povrchu podlah na bázi umělé pryskyřice. Tuto cestu dodnes doprovází řada výzkumných a vývojových projektů. V současné době působí firma Silikal po celém světě a je zastoupena v Německu a Evropě stejně tak jako v Asii a Austrálii.

 Silikal… v případě nejrůznějších problémů

  Novostavby, opravy nebo sanace: Naše metakrylátové pryskyřice se osvědčují jako vysoce zatížitelné povrchy podlah v oblasti průmyslu, obchodu a řemesel, na dopravních plochách, ve veřejných zařízeních a medicínských prostorech. Systémy opravných malt firmy Silikal jsou používány jako spolehlivá řešení: pro rychlou opravu výlomů, prasklin nebo děr v betonu, betonových prefabrikátů nebo bezspárových podlah, pro podložení mostních ložisek, pro zakládání základů pod stroji nebo také pro fixaci profilů pro vysoké zatížení a stavebních komponent.

 Silikal… s vhodnými systémy

  Vašemu problému s podlahou se umíme postavit. Superrychlé vytvrzení bez přerušení provozu, protiskluzové stupně dle potřeby, zpracování i při nízkých teplotách, velký výběr barev a mnohem víc, to vše umožňuje program Silikal.

  Pomocí reaktivních pryskyřic Silikal se vyrábí vysoce zatížitelné, tak dekorativní povrchy podlah téměř ve všech průmyslových oblastech. Silikal se specializoval technologii metakrylátové reaktivní pryskyřice, která se po více než 60 let osvědčuje na mnoha milionech čtverečních metrech. 

Povrchy podlah z reaktivních pryskyřic ...Silikal

... zajišťují nejen výbornou ochranu podlahy, ale splňují řadu funkčních požadavků pro nejrůznější použití jako například:

  • Hygienická a fyziologická nezávadnost díky bezesprárovému provedení a nepropustné uzavírací vrstvě
  • Protiskluznost díky vhodnému složení horní vrstvy
  • Odolnost proti oděru díky tvrdé krycí vrstvě
  • Odolnost vůči většině agresivních médií

Metakrylátové reaktivní pryskyřice od firmy Silikal …

… vykazují vůči jiným, běžným reaktivním pryskyřicím jako jsou epoxidové nebo polyuretanové pryskyřice značné výhody:

  • Rychlé vytvrzení a okamžitá plná zatížitelnost podlahy, což znamená především při sanacích velkou úsporu času při užívání plochy
  • Vytvrzení také při nízkých teplotách (částečně do -10 ºC), proto je zpracování snadné a také v zimě a v chladicích halách
  • Bezproblémové opravy, protože metakrylátové reaktivní pryskyřice optimálně přilnou i ke starým metakrylátovým povrchům
  • Zdravotní nezávadnost a proto upřednostňované použití v potravinových provozech
 

SAMSTAVMB s.r.o.
Soukenická 1189 / 23
Praha 1, Česká Republika
IČ 24178659
DIČ CZ24178659
info@samstavmb.cz