O nás

Tato mladá, dynamicky se rozvíjející společnost byla založena v roce 2011. Vedení našich aplikačních týmů se skládá z vysoce kvalifikovaných specialistů v oboru s minimální praxí 15ti let na trhu.

Naším hlavním zaměřením je komplexní systémové řešení podlah a to od přípravy podloží, hutnění, betonáží až po různé povrchové úpravy, např. epoxidové, methylmetakrylátové, polyuretanové, antistatické, chemicky odolné a jiné.

V roce 2013 jsme naši činnost rozšířili o kreativní podlahy designu RaffaeleRita. Jako první firma zabývající se výrobou průmyslových podlah přinášíme na trh tento italský kreativní design vyznačující se hlavně ojedinělou originalitou a špičkovou kvalitou. Tyto kreativní podlahy jsou vhodné především do velmi reprezentativních prostor a pro všechny milovníky originality.

Naši vedoucí pracovníci včetně nejlepších aplikátorů se pravidelně účastní aplikačních školení o nových technologiích a materiálech. Dále v oboru nabízíme odbornou poradenskou činnost, dodávky vysoce kvalitních materiálů renomované evropské firmy SILIKAL, dodávky veškerého nářadí a praktické pomůcky pro podlaháře.

Brožura SAMSATV MB ke stažení zde.

 

SAMSTAVMB s.r.o.
Soukenická 1189 / 23
Praha 1, Česká Republika
IČ 24178659
DIČ CZ24178659
info@samstavmb.cz